Atairiastoi~Official Forum~Sealine Radio
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

δε μιλαμε..

Πήγαινε κάτω

δε μιλαμε.. Empty δε μιλαμε..

Δημοσίευση από Γατοσκυλος Σαβ Μάης 21, 2011 1:10 am

Με βρισκεις να σου γραφω απο το γραφειο μου με κλειστα τα φωτα και ενα ποτο παρεα..ειναι λιγο μελαγχολικη σα παρασταση αν σκεφτεις οτι ειναι σαββατο βραδυ.αν ομως δε το κανεις κι αναλογιστεις οτι διανυουμε εξεταστικη περιοδο τοτε δικαιολογουμαι εν μερει.οπως και να χει στα δυσκολα μου βγαινει να σου γραψω κατ ιδιαν αλλα δε το κανω για να μη με πεις λιγο, ανωριμο και κυκλοθυμικο.οχι οτι δεν ειμαι αλλα καπου αναμεσα σε ολα αυτα μπαινει κι ενα "εγωιστης" που δε με αφηνει.
"γεια σου?" "τι κανεις?" και λοιπα τυπικα θα σου γραφα πρωτα αλλα νομιζω οτι περιττευουν..και συ και γω ξερουμε οτι αυτο που θελω ειναι η επαφη μαζι σου.επαφη που μου στερησες απο δικο μου λαθος αλλα καπου στην ολη ιστορια το βρισκω το δικιο.εξαλλου οπως θελω να πιστευω "ο λαθεμενος χειρισμος του δικαιου ισουται με αδικο".τι σημασια εχει ποιος εχει δικιο και ποιος οχι.σημασια εχει ποιος μετραει για σενα και ποιον θεωρεις απαραιτητο. αυτο ειναι που με τρωει κιολας!
παρολα αυτα ξερω τι πρεπει να κανω...το πε ο Robert χρονια πριν..ακου τον λοιπον!

Γατοσκυλος
Γατοσκυλος
Little Atairiastos Member
Little Atairiastos Member

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 38
Ηλικία : 34
Τόπος : Θεσσαλονικη-Μπρατισλαβα
Ασχολίες : υπαρχω..
Points : 84
Registration date : 19/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης