Atairiastoi~Official Forum~Sealine Radio
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ηλιος κι εξεταστικη!τα ετερωνυμα....ΑΠΩΘΟΥΝΤΑΙ!

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Ηλιος κι εξεταστικη!τα ετερωνυμα....ΑΠΩΘΟΥΝΤΑΙ! Empty Ηλιος κι εξεταστικη!τα ετερωνυμα....ΑΠΩΘΟΥΝΤΑΙ!

Δημοσίευση από Γατοσκυλος Δευ Φεβ 07, 2011 4:18 pm

Ηλιος κι εξεταστικη!τα ετερωνυμα....ΑΠΩΘΟΥΝΤΑΙ! 1.1287568852.thessaloniki-pier

Δε γινεται ρε αταιριαστε να χει 15 βαθμους κι ο ηλιος να χορευει χασαποσερβικο στην αδεια πιστα του ουρανου κι εγω να συνεχιζω να καθομαι στην (το ιδιο αβολη με χτες) καρεκλα της κουζινας.Διοτι καλα τα λενε τα βιβλια οτι χρειαζεται η βιταμινη D στον οργανισμο αλλα αμα εισαι υποχρεωμενος να παλευεις με τις σελιδες για ενα 5 οδευεις προς αβιταμινωση.Κι οσο σου γραφω ανορθοδοξα γκλιν γκλον ακουγονται απο τα ηχεια του υπολογιστη καθως οι 2 συνομιλητες μου (οι 2 του ΠΑΜΑΚ που σου λεγα χτες) συμβιβαστηκαν με την ιδεα του μεσα και δοκιμαζουν τις ικανοτητες τους στα παιχνιδια του φατσοβιβλιου!ΟΥΑΟΥ ΓΑΜΩΤΗ!Αυτο κι αν ειναι προγραμμα..
Κι ερχομαι και σε ρωταω (ρητορικα προφανως..) τι κανει ενας του λογου μου μια τετοια μερα ωστε να μη τη δει να χαραμιζεται?Οι απαντησεις οσο προφανεις αλλο τοσο μακρινες.Μαλλον θα πρεπει να το παρω αποφαση...
Εντωμεταξυ ο ενας του ΠΑΜΑΚ αυτος με τις επιχειρησεις δοκιμαζει ερωτικη εξομολογηση στα γαλλικα!Ποσο πιο κατω διαολε?

Περιμενω να μου πεις να παμε για καφε!

παταω post..
Γατοσκυλος
Γατοσκυλος
Little Atairiastos Member
Little Atairiastos Member

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 38
Ηλικία : 34
Τόπος : Θεσσαλονικη-Μπρατισλαβα
Ασχολίες : υπαρχω..
Points : 84
Registration date : 19/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ηλιος κι εξεταστικη!τα ετερωνυμα....ΑΠΩΘΟΥΝΤΑΙ! Empty Απ: Ηλιος κι εξεταστικη!τα ετερωνυμα....ΑΠΩΘΟΥΝΤΑΙ!

Δημοσίευση από Sealine150 Δευ Φεβ 07, 2011 5:31 pm

Ας μιλησουμε γενικα...
υπαρχει αυτη τη στιγμη ενας απολυτα διαθεσιμος σαψος! χωρις υποχρεωσεις γ μαθηματα κ εξεταστικες.. κ εξακολουθεις να βασανιζεις εμενα γιατι ειμαι η ευκολη λεια! εγω αυτο εχω να πω....
Sealine150
Sealine150
Atairiastos_Admin
Atairiastos_Admin

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 113
Ηλικία : 34
Τόπος : Neverland
Ασχολίες : Sea & Pc
Points : -8
Registration date : 26/02/2008

https://atairiastoi.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ηλιος κι εξεταστικη!τα ετερωνυμα....ΑΠΩΘΟΥΝΤΑΙ! Empty Απ: Ηλιος κι εξεταστικη!τα ετερωνυμα....ΑΠΩΘΟΥΝΤΑΙ!

Δημοσίευση από Γατοσκυλος Δευ Φεβ 07, 2011 5:36 pm

14 μελη ονλαιν!σωστα....πρεπει να σαι παρων μην παρουν φωτια τα μηχανηματα!
Γατοσκυλος
Γατοσκυλος
Little Atairiastos Member
Little Atairiastos Member

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 38
Ηλικία : 34
Τόπος : Θεσσαλονικη-Μπρατισλαβα
Ασχολίες : υπαρχω..
Points : 84
Registration date : 19/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης