Atairiastoi~Official Forum~Sealine Radio
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Προβληματισμοι χειμερινης νυκτος

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Προβληματισμοι χειμερινης νυκτος Empty Προβληματισμοι χειμερινης νυκτος

Δημοσίευση από Γατοσκυλος Δευ Φεβ 07, 2011 1:19 am

και καπως ετσι βλεπω "Αθλητικη Κυριακη" στην ιδιαιτερα αβολη καρεκλα της κουζινας..

ποτε το ποδοσφαιρο δεν ηταν πιο αδιαφορο..

ο ενας οικονομολογος,ο αλλος θα διοικει επιχειρησεις,ενας παραπερα εξεταζει πολιτικες επιστημες...πιο διπλα ενας που περασε κτηνιατρικη κι ενας που συνδεει κυκλωματα και φυσικα το καμαρι μας (η bitch της ευελπιδων κατα πολλους) που καταπιανεται με το γραμμα του νομου .ενα ευρος επιστημων που μου στερει την εξοδο μου στην ουσια...Διαολε!

dennis ferrer στο vogue σημερα...τι να το κανω μανταμ αμα δεν εχω κι εναν απο διπλα να με καμαρωσει..

κυνικα να το δεις, σε τι διαφερει ενα βραδυ κυριακης απο το αντιστοιχο της τριτης αμα δε κανεις κατι το ξεχωριστο?

καπου στο βαθος η σκεψη του Αμστερνταμ να με καθησυχαζει καπως...

κι οσο γραφω ο οικονομολογος εβαλε στο πλαι τις ιδεες του Νουμπαχερ και του Μαρξ ωστε να δωσει χαρακτηρα και υφος στη στηλη!
αυτος ειναι ΦΙΛΟΣ!

το επικαιρο η τσοντα της τζουλιας..δηλαδη ρε τυποι τι περιμενατε?να γυρισει φιλμ νουαρ?βεβαια εξαρταται πως θα το παρει κανεις μιας και οι συμπρωταγωνιστες ειναι πιο μαυροι κι απ' τη νυχτα.αλλα ενιγουει!ο κοσμος καιγεται και ο σειρηνακης κονομαει!ωραιος ο ελληνας τον πηδανε καθε μερα αλλα αυτος σκαει τα ευρω στον σειρηνακη...αφου ρε βλακα το χεις χοουμ μειντ τι αδειαζεις την τσεπη σου?

στο ενδιαμεσο ξεκινησε διαδικτυακη συζητηση με τους 2 του ΠΑΜΑΚ που θα καθορισει την τυχη του φορουμ!Ψςςςς!κοσμοιστορικα γεγονοτα για σενα φιλε αναγνωστη!

ειδα χτες την ομαδα μου να καταρριπτει ενα ρεκορ μισου αιωνα κι ενιωσα περιφανος!οχι σα τους δικους μας στην ελλαδα...ρε σεις βαλτε νοβα!με λιγοτερο απο 2 ευρω τη μερα μαζι με φορθνετ!αξιζει αν ειναι να παρετε ιδεες!ημαρτον πια..ποναν τα ματια μας!

με πετυχα να γυρναω το κεντρο αυτες τις μερες για λογο διαφορετικο των συνηθισμενων και κατεληξα.....ειναι ασχημο και υπερτιμημενο..πλεον μου βγαζει απεχθεια κι απογοητευση ενω μεχρι τωρα ηταν ο δευτερος λογος που ανυπομονουσα να κανω διαλειμμα απο τις σπουδες μου.εμεινε να με κραταει φαν της πολης μου μονο η βολτα στην παραλια...

sealineradio.listen2myradio.com αποψε.. ο admin εκπεμπει!και στο λεω οχι επειδη ειναι καλος αλλα επειδη θα διαφημισει το φορουμ λογικα!κοντα στο βασσιλικο τη βρισκει και η γλαστρα που λενε!

ποσο πρεπει να βαριεστε τη ζωη σας εσεις της Αθλητικης Κυριακης που αναλυετε αγωνες τυπου ολ.Βολου-Εργοτελης?
θα μου πεις εγω γραφω στον κανενα...

εντωμεταξυ το χρεος μεγαλωνει..πλεον εχει περασει στο φασμα της περιεργιας η ιστορια..δεν απογοητευομαι αλλο.θελω μονο να δω ποσο χειροτερα μπορει να γινουμε...αντε και με καινουριο αμαξι να χαρω τα υπεροχα τεκμηρια.Αγρο αγοραζα!

ενα ποτηρι κρασι και οι μουσικες επιλογες του προεδρου θα την κανουν τη δουλεια τους..

μετα απο ενα 4ωρο καφε,ενα χορταστικο γευμα και μια βολτα απο αυτες που μενουν στο μυαλο ενα αχρωμο τελος για αυτην την πολλα (στην αρχη της) υποσχομενη μερα..

ισως με βρεις να ακουω μουσικη στη διαπασον κανοντας βολτες το τουτου...αν οχι με πλακωσε το παπλωμα.

πιθανον να σου ξαναγραψω αν δω οτι εχει νοημα!

παταω post..
Γατοσκυλος
Γατοσκυλος
Little Atairiastos Member
Little Atairiastos Member

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 38
Ηλικία : 34
Τόπος : Θεσσαλονικη-Μπρατισλαβα
Ασχολίες : υπαρχω..
Points : 84
Registration date : 19/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προβληματισμοι χειμερινης νυκτος Empty Απ: Προβληματισμοι χειμερινης νυκτος

Δημοσίευση από η οινολογα Δευ Φεβ 07, 2011 5:56 pm

krima pantws ton dennis ton ferrer, eprepe nartheis an me pareis me to jet na pigainame!!
p.s. polu wraio einai to spitaki mas hihi!

η οινολογα

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ηλικία : 34
Τόπος : Θεσσαλονίκη-Στουτγκάρδη και αλλού
Ασχολίες : απόλαυση είναι σου λέω
Points : 1
Registration date : 07/02/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προβληματισμοι χειμερινης νυκτος Empty Απ: Προβληματισμοι χειμερινης νυκτος

Δημοσίευση από Γατοσκυλος Δευ Φεβ 07, 2011 6:00 pm

πεθανε ο moore χτες και μου λες για dennis ferrer...

υ.γ. προσπαθησε να γραφεις στα ελληνικα στο φορουμ! Smile
Γατοσκυλος
Γατοσκυλος
Little Atairiastos Member
Little Atairiastos Member

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 38
Ηλικία : 34
Τόπος : Θεσσαλονικη-Μπρατισλαβα
Ασχολίες : υπαρχω..
Points : 84
Registration date : 19/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης