Atairiastoi~Official Forum~Sealine Radio
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Κατι πιατα στον παγκο της κουζινας κι ενας ηλιος που τυφλωνει...

Πήγαινε κάτω

Κατι πιατα στον παγκο της κουζινας κι ενας ηλιος που τυφλωνει... Empty Κατι πιατα στον παγκο της κουζινας κι ενας ηλιος που τυφλωνει...

Δημοσίευση από Γατοσκυλος Δευ Φεβ 07, 2011 6:23 pm

Κατι πιατα στον παγκο της κουζινας κι ενας ηλιος που τυφλωνει... HOLY-SHIT

Με βρισκεις μετα απο 3 ωρες που σου γραψα για την "περι ορεξεως.." στο ιδιο σημειο αταιριαστε.

Μεγαλη υποθεση να ζοριζεσαι μια τετοια μερα...ολοι παρακαλαμε για μια τετοια και να που ρθε αλλα δε ξερεις πως να την εκμεταλλευτεις.Στην τελικη εχω συντροφια το φορουμ...μην ειμαι κι αχαριστος!

Απολογισμος: 3 πιστολια ιδιαιτερα αποθαρρυντικα κι ενας πιασμενος κωλος (με το παρδον) απο το καθισιο!καλα ειναι αν σκεφτεις οτι βρισκομαστε στα μισα της μερας!ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΑΞΙΩΣΕΙΣ ΓΑΡ!

Και μεσα σ'ολα δεν ανοιγω την τηλεοραση γιατι δε θελω να αποδεχτω την ηττα μου...ποσο πιο παθετικ!Δε γαμεις αταιριαστε?στη Σαλονικη ζουμε...ολο και κατι θα προκυψει!εχει ο θεος!

Βεβαια με αυτο το μοτο μπαινεις σε μια σχολη χωρις να κοιτας την επαγγελματικη αποκατασταση μετα και καταληγεις με 592 το μηνα κι ενα τιμητικο σιριαλ!αλλα ας μη σε ψυχοπλακωσω!ας δοκιμασω να σου τονωσω το ηθικο......ABORT MISSION.. δεν ειμαι σε mood...

Ειναι απο τις φορες που παρακαλαω να ΜΕ φορτωσουνε μια ευθυνη να χω κατι να ασχοληθω..τοσο πατο!

Ευλογα θα μου πεις: "διαβασε ενα βιβλιο,δες τιβι,κανε γυμναστικη,κανε κατι γενικα διαολε..."
Εχεις να περιμενεις το εξης αποστομωτικο ομως: "Κανε μου λιγο τη χαρη αταιριαστε...λες να μη τα σκεφτηκα?" (με το παρδον ξανα)

Και τωρα σκεφτεσαι οτι προφανως σκεφτηκα τα παραπανω μιας που τα γραψα στο κειμενο μου..
Και τωρα ισως με περνας για σχιζοφρενη!
Κι ο παραλογισμος τελος δεν εχει!

180 μοιρες στροφη!--> να καλωσορισω το καινουριο μελος που ψαρεψε το λαγωνικο ο Admin (εκτενης αναφορα εγινε για τη συμβολη του σε προηγουμενη αναρτηση) τη επονομαζομενη "οινολογα.." Δηλαδη κοπελια τι κανεις? λες περι του οινου?ΓΑΜΑΤΟ!

θα μου πεις...μιλας εσυ με το Γατοσκυλος...
καλα σκαω!

να με συγχωρα η αφεντια σου για τουτη την αποτυχια που γραψα αλλα ηρθε μετα βιας πρωτη μετα το να αρχισω να χτυπαω το κεφαλι μου στον τοιχο στις προτεραιοτητες μου!

παταω post..
Γατοσκυλος
Γατοσκυλος
Little Atairiastos Member
Little Atairiastos Member

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 38
Ηλικία : 34
Τόπος : Θεσσαλονικη-Μπρατισλαβα
Ασχολίες : υπαρχω..
Points : 84
Registration date : 19/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης